Práce Všechna volná místa

Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.

Náplň práce:|" řízení vozidel městské hromadné dopravy (autobus),|" práce v turnusovém rozdělení služeb - ranní, odpolední, dělené směny,|" dodržování platné legislativy (např. zákonů, vyhlášek),|" podávání základních provozních informací cestující...

Ústí nad Labem 24 500,-

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,.|Požadujeme:|" střední odborné vzdělání v oboru Autoklempíř/Karosář/Automechanik|" výuční list podmínkou|" svářečské zkoušky |" Praxe je důležitá, ale ani čerstvým absolventům dveře n...

Ústí nad Labem 20 000,-

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26.|Požadavky na pozici:|ŘP skup. D + profesní způsobilost pro skupinu D.|Nabízíme:|stravné v hodnotě 95,-Kč., cafeterie,pojištění odpovědnosti.|Kontakt:|telefonicky nebo a e-mail.||

Ústí nad Labem 23 000,-

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,z. |Náplň práce:|• provádí plánovanou údržbu vozidel|• provádí běžné opravy mechanických, pneumatických a hydraulických částí vozů|• odstraňuje závady zjištěné na vozech a vykonává čin...

Ústí nad Labem 22 000,-