Práce Všechna volná místa

ENERGY Ústí nad Labem, a.s.

Náplň práce:|obsluha dopravních cest zauhlování a zařízení souvisejících s dopravou uhlí do kotlů.|nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, stravenky, 5 týdnů dovolené.|Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.|

Ústí nad Labem 19 000,-

Náplň práce: vzorkování vzorků škváry, popílku a kondenzátní vody pro provoz teplárny.|Požadujeme: vzdělání chemického zaměření, uživatelská práce na PC.|Nabízíme: po zaučení možný pracovní poměr na dobu neurčitou, příspěvek na penzijní pojištění, př...

Ústí nad Labem 21 000,-

Náplň práce: obsluha velínu výroby elektrické energie a provozní elektrikář.|Požadujeme: školu technického typu, zaměření elektro silnoproud, znalost práce na PC|znalost vyhlášky č.50 §6 vysoké napětí - výhodou.|Nabízíme: po zaučení možný pracovní p...

Ústí nad Labem 22 000,-

Místo výkonu práce: Žukovova 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.|Náplň práce: obsluha dopravních cest zauhlování a zařízení souvisejících s dopravou uhlí do kotlů.|Požadujeme: vyučení.|Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč. + příplatky, příspěvek na penzijní připo...

Ústí nad Labem 20 000,-