Online Před 2 roky

Celokrajská oslava MDŽ v Plzeňském kraji

KD Peklo, Pobřežní 10, Plzeň

Blog
Před 3 roky
REGIONPLZEN.CZ

Pozvánka a blahopřání k MDŽ

Okresní výbor KSČM v Havlíčkově Brodě pořádá taneční večírek.

Blog
Před 3 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Další výzvu pro výměnu kotlů vyhlásí Kraj Vysočina 10. ledna

Tentokrát uspějí jen žadatelé o kotle na biomasu nebo tepelné čerpadlo. V polovině prosince přijal Kraj Vysočina oznámení Státního fondu životního prostředí (dále jen Fond) o schválení navýšení peněz na výměnu kotlů pro majitele nemovitostí v Kraji Vysočina.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Podklášterský most v Třebíči prochází předpínáním

Na Podklášterském mostě přes řeku Jihlavu v Třebíči byla v sobotu 19. listopadu provedena betonáž nosné desky. K dnešnímu dni stavební firma dokončila předpětí a nyní probíhá doinjektování kabelových kanálků. V praxi to znamená vnesení předpětí do mostovky a tím se zvýší její únosnost.

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Začala třídenní návštěva prezidenta Miloše Zemana v Ústeckém kraji

Ve středu 23. listopadu zahájil dopoledne svou třídenní návštěvu Ústeckého kraje prezident České republiky Miloš Zeman. Středu stráví na Ústecku a Teplicku a postupně během dalších dvou dnů navštíví i Litoměřicko a Lounsko. Návštěvu zakončí prezident Miloš Zeman v pátek v Podbořanech.

1 0

Blog
Před 4 roky
REGIONUSTI.CZ

Nejstarší řemeslo

Tragikomedie o ženách, kterým nezbývá nic než dřít do roztrhání těla. Kdy: Středa 9. 11. 2016 od 19:30 hod. Kde: Horácké divadlo, Jihlava

1 1

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Předvolební debata ČT Kraj Vysočina

Co nejvíce trápí Kraj Vysočina, jak tyto problémy řešit?

Blog
Před 4 roky
REGIONVYSOCINA.CZ

Protestní demonstrace vlasteneckých organizací proti sudetoněmeckému kongresu v Plzni

V pátek, dne 9.9.2016, se uskutečnila od 16:00 hodin demonstrace vlasteneckých organizací z Plzeňska, proti pořádání Sudetoněmeckého kongresu v Plzni v blízkosti hotelu, kde se kongres bude konat v "Mlýnské strouze". Demonstrace se zůčastnily vlastenecké organizace z celého spekra české společnosti, od krajní levice, přes politický střed až po krajní pravici.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Co se ještě musí stát, aby se už začalo něco dít?

V celé Evropě panuje v posledních týdnech atmosféra strachu a beznaděje. Málokdo totiž dokáže odhadnout místo, kde náboženští fanatici či jiní teroristé a jejich skupiny nebo jedinci opět zaútočí na nevinné lidi a v ulicích znovu poteče krev těch, kteří se nemohou jen tak bránit. Naše okolí je přesycené obavami z dalších vražedných útoků, které jsou v podstatě každý den. U nás se zatím setkáváme spíš s útoky psychicky narušených nebo nemocných lidí, ale, žel, se stejně tragickými následky.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Zásadně s přelety dronů USA nesouhlasíme

Není to tak dlouho, co se v televizi objevila strohá zpráva o tom, že Američané žádají po České republice souhlas s přelety obřích špionážních dronů. Jen pro doplnění, tato bezpilotní letadla jsou srovnatelná s dopravními letouny, nejsou to tedy žádní drobečci, jaké známe z dnešního užívání těchto, dá se říci, nebezpečných »hraček«.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Upálení mistra Jana Husa

V pondělí 4.července jsme se sešli jako každý rok v Husově parku v Plzni-Doubravce abychom si připomněli výročí 601. let od smrti mistra Jana Husa.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Uchování historické pravdy je nutné

I u nás v Plzni máme takové místo, kde byli popraveni především ti, co byli nějakým způsobem spjati s atentátem na R.Heydricha.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Historie je jen jedna

Není tolik historií, kolik je vykladačů. Historie je jen jedna. Lidstvo by si mělo pamatovat, co je fašismus, rasismus, nacismus, militarismus… Zdůraznil v areálu Památníku Lidice (PL) europoslanec Jiří Maštálka (KSČM) při zahájení výstavy, jíž byl iniciátorem: »Cesta k velkému vítězství nad nacismem: od Stalingradu do Prahy«.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Kubánský chargé d' affaires na návštěvě v Klatovech

Na pozvání Společnosti česko-kubánského přátelství v Klatovech navštívil dne 23. května 2016 královské město Klatovy chargé d' affaires kubánského státu Felix Andrés Léon Carballo s manželkou a konzul Angel Gustavo Suarez Cordero.

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

Většina lidí mu k vyznamenání blahopřála

Europoslanec Jiří Maštálka o práci v Bruselu a o vztazích Evropské unie s Ruskem

Blog
Před 4 roky
REGIONPLZEN.CZ

duben 2016
Přidal se na portál

REGIONUSTI.CZ