Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní asistent/ka

BOS.org s.r.o.

Kekulova 615, Ústí nad Labem

Detail firmy

Jeanette Lacinová
475214226

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Aktuálně hledáme na hlavní pracovní poměr asistentku - administrativní pracovnici do našich kanceláří v Ústí nad Labem. Jedná se o samostatnou nestereotypní práci v menším kolektivu. Jsme společnost zabývající se více než 26 let organizováním konferencí.
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- alespoň 3 roky praxe na podobné pozici, schopnost komunikovat na všech úrovních a rozlišovat priority
- pečlivost, preciznost, organizovanost a zaměření na detail
- samostatnou práci na PC (outlook, excel, word, internet)
- znalost základů účetnictví
- základní znalost AJ výhodou
- pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Pracovní náplň:
- příprava podkladů pro účetnictví, evidence přijatých a vydaných faktur pro účetní a daňového poradce
- fakturace, vedení pokladny
- evidence základní personální agendy, plateb, smluv a firemní agendy
- administrativní činnost
- vyřizování a evidence korespondence
- telefonická komunikace v rámci své agendy
- účast na pořádaných konferencích (v délce cca 2-3 dny, cca 8 x ročně)
- péče o kanceláře - řešení drobných reklamací, oprav, zajištění vybavení, komunikace s dodavateli, objednávky kancelářských potřeb apod..

Nabízíme:
- zázemí ve stabilní společnosti s více než 25 letou historii
- pracovní prostředí v menším kolektivu
- zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál 50 Kč/1 den, dovolená navíc, sick days, káva na pracovišti a další bonusy)
- pracovní doba na plný pracovní úvazek (8 hodin včetně obědu)
- smlouvu na dobu neurčitou.
péče o kanceláře - řešení drobných reklamací, oprav, zajištění vybavení, komunikace s dodavateli, objednávky kancelářských potřeb apod..

Nabízíme:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj motivační dopis a profesní životopis s fotografií na e-mailovou adresu: sekretariat@bos-congress.cz