Práce Nabídka zaměstnání

CHEMIK - obsluha řídicího systému DCS s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 50000 Kč

EPISPOL, a.s.

Revoluční 1930, Ústí nad Labem

Jana Hlávková
477163107
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 480,- až 31 000,- Kč

Pracovní náplň:
Provádí obsluhu automatizovaného řídicího systému DCS provozu
Provádí zásahy do výrobního procesu dle technologických parametrů, odstavování zařízení při Revizích a opravách a jeho zpětné uvedení do provozu
Provádí kontrolu výrobního zařízení a jeho drobné opravy
Provádí kontrolu měřící, signalizační a regulační techniky
Zajišťuje příjem surovin, pomocných materiálů, expedici výrobků a manipulaci s odpady
Zajišťuje odběr vzorků pro analytickou kontrolu kvality surovin i produktů
Vede provozně - operativní dokumentaci
Odpovídá za bezpečné nakládání s chemickými látkami a odpady
Rozhoduje o řešení mimořádných, nestandardních a havarijních situací
Práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze
Požadujeme:
USO s maturitou v chemickém či strojním oboru
Dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
Počítačovou znalost (Word, Excel)
Časovou flexibilitu
Dobrý zdravotní stav
Ostatní sdělení:
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
Zkušební doba 3 měsíce
Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci
Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti
Náborový příspěvek - až do výše 50 000 Kč dle pravidel společnosti
5 týdnů dovolené
Firemní zvýhodněné stravování
Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru
Závodní rekreace
Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
Další benefity a informace na www.spolchemie.cz/kariera
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.