Práce Nabídka zaměstnání

Manager/ka prodejny

VersaCo s.r.o. - 02

Bílinská 3490, Ústí nad Labem

Detail firmy

Michaela Kroupová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 23 500,- až 25 500,- Kč

Nově k sobě hledáme manažera/manažerku prodejny do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká zodpovědnost za chod prodejny bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí. Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě rozmanitá práce a nastoupit můžeš ihned.

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za obchodní výsledky prodejny
- řízení personálu
- spolupráce s regionálním manažerem
- odpovědnost za stav skladových zásob
- obsluha zákazníků

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- zkušenost s vedením lidí
- znalost práce na pc
- organizační schopnosti
- odpovědnost

Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu
- příspěvek 500 Kč na životní pojištění/penzijní spoření
- zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na rekreaci, příspěvek na školní pomůcky
- stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
- příjemný kolektiv

Svůj životopis zašlete na e-mail mkroupova@versaco.cz