Práce Nabídka zaměstnání

Referent/ka oddělení Finanční, odbor Hospodářsko správní

Marie Vášová
416921509

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 260,- Kč

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, případně středoškolské vzdělání s maturitou a praxí v oboru
- znalost práce s PC (MS Office, internet, SAP), vedení účetní evidence výhodou
- komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, diskrétnost
- schopnost učit se novým věcem a postupům
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
- aktivní přístup k řešení problémů
- velmi dobrá schopnost plánování a organizování práce
- časová flexibilita
- základní znalost zákona č. 563/1991 o účetnictví
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
- trestní bezúhonnost
- splnění ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.
Náplň práce:
- Vedení účetní evidence k bankovním účtům, kontrola hospodaření podle rozpočtové skladby včetně sledování vývoje, provádění rozboru a stanovování návrhů na opatření
- Navrhování, přijímání a projednávání rozpočtových změn
Strukturovaný životopis, s podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 25. 2. 2022 na email: marie.vasova@uzsvm.cz, předmět e-mailu: VŘ referent FO

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s možností změny na dobu neurčitou.

Upozornění:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

S uchazečem či uchazečkou, jejichž přihláška nebyla z výběrového řízení vyřazena, provede výběrová komise pohovor.

Zasláním svého životopisu Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových dáváte v souladu s nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů v personální databázi Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé.