Práce Nabídka zaměstnání

Dělník/nice masné výroby

Milena Richtrová
475645117
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 869, Trmice.
Náplň práce: práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě řeznického sortimentu dle technologických postupů a norem, spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu, bourání masa dle stanovených technologických postupů, zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů, příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem, tepelné a další technologické zpracování výrobků oddělení řeznictví dle technologických postupů a norem, ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic, příprava surovin a polotovarů pro výrobu
Požadujeme: základní vzdělání.
Nabízíme: mzdu 25 000 ,- Kč., stravenky, občerstvení k dispozici během pracovní doby, zaměstnanecké slevy, 13.plat., zaměstnavatel zaučí.
Kontakt: hlásit se na e-mail nebo telefonicky.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.