Májová jízda parním vlakem

Na 1. májový den nabízí AŽD Praha svým cestujícím možnost výletu parním vlakem mezi Mostem a Litoměřicemi. Vlak bude mít bufetový vůz, hudební vystoupení a děti obdrží drobné dárky. Ceny jízdenek zůstanou beze změny, dospělí zaplatí 150 Kč a děti 80 Kč.


Zájemci o jízdu s nádechem historie si mohou vybrat ze dvou spojů, které v první májový den pojedou. První vyjíždí z Mostu v 7:30 hod. a vracet se bude z Litoměřic horního nádraží v 10:25 hod. Druhý spoj vyjede z Mostu ve 13:30 hod. a z Litoměřic horního nádraží vyrazí zpět v 16:25 hod. V soupravě nebude chybět bufetový vůz s občerstvením pro malé i velké cestovatele.

„Touto akcí s vůní páry chceme poděkovat všem cestujícím, že s námi jezdí. Abychom jízdu zpestřili, bude ve vlaku vystupovat hudební skupina a děti se mohou těšit na drobné dárky, které jim budeme rozdávat. Protože si našich cestujících skutečně vážíme, ani letos nebudeme zvyšovat jízdné, přestože náklady na vypravení parního vlaku rok od roku prudce stoupají,“ říká generální ředitel AŽD Zdeněk Chrdle.

Dospělí cestující tak v jednom směru zaplatí 150 Kč, děti ve věku 6 až 18 let 80 Kč a děti do 6 let pojedou zdarma. Jízdenky lze zakoupit pouze ve vlaku a místa nelze dopředu rezervovat. Protože jde o mimořádné spoje, ve vlacích neplatí tarif Dopravy Ústeckého kraje ani Systém jednotného tarifu – OneTicket (Jedna jízdenka).


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Ústí nad Labem

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024