https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jana+Kubel%C3%ADka+1091%2C+Most&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5040479;13.6590331;Jana Kubelíka 1091/23, Most 434 01, Česko ASISTENT/KA E-SHOPU | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

ASISTENT/KA E-SHOPU

AB ALARM s.r.o. - Most

Jana Kubelíka 1091, Most

Detail firmy

Lucie Pražáková
608 608 163
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 16 800,- až 19 800,- Kč

Náplň práce:

- zpracování objednávek vč. vystavování faktur a k tomu náležící další dokumenty vč. zabezpečení správného odeslání, kontrola cen u dodavatelů všech nabízených produktů

Požadujeme:
- výborný český jazyk a vyjadřovací schopnosti (komunikace se zákazníky a dodavateli), řidičské oprávnění sk. B, znalost účetního programu POHODA (výhodou - zaučíme), znalost kteréhokoliv administrátorského prostředí e-shopu
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitní zkouškou

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.(pondělí až pátek)
Nabízíme: stravenky v hodnotě 130,- Kč
Místo prac. výkonu: Most
Nástup: IHNED

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.