https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=N%C3%A1dra%C5%BEn%C3%AD+564%2C+Hustope%C4%8De&format=xml&polygon=0&addressdetails=148.9166132;16.7043350;Nádražní 564/47, Hustopeče 693 01, Česko DĚLNÍK V PLYNÁRENSKÉM PROVOZU - PUMPAŘ | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

DĚLNÍK V PLYNÁRENSKÉM PROVOZU - PUMPAŘ

Flaga s.r.o.

Nádražní 564, Hustopeče

Detail firmy

Tomáš Fojtík
608 857 890
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 27 000,- až 29 700,- Kč

25.1.2022/ POŽADUJEME: ochotu práce ve dvousměnném provozu 5:00-13:30, 12:00-20:30 hod., pouze pracovní dny, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu učit se nové věci, technickou zdatnost. Střední odborné (vyučen), případně základní vzdělání
NÁPLŇ PRÁCE: řízení distribuce plynu z čerpadlárny, stáčení a plnění autocisteren, stáčení železničních cisteren, tvorba požadavků na opravy a preventivní údržbu.
NABÍZÍME: Dovolená 5 dní navíc, prémie, podnikové stravování, firemní akce , příspěvek na doplňkové penzijní spoření, odměny při pracovním výročí. Pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost na dobu neurčitou.
KONTAKT: osobně, telefonicky nebo e-mailem

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.