Práce Nabídka zaměstnání

Finanční účetní

Elektropřístroj s.r.o.

Mezi vodami 1955, Praha

Detail firmy

Alena Konvalinkova
604 992 420 denně od 8-18 hod.

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- Kč

MÍSTO VÝKONU : Mezi vodami č.p. 1955/19, Modřany, 143 00 Praha 412
KONTAKT : Konvalinkova Alena, tel.: 604 992 420 - denně od 8 do 18 hodindenně od 8-18 hod., e-mail: a.konvalinkova@epm.cz

30.000,- Kč + bonusy

Náplň práce: Zpracování účetnictví ve výrobní firmě. Finanční výkazy, DPH, silniční daň. Měsíční a roční uzávěrky. Vedení agendy majetku.

Požadavky: Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici. Velmi dobrá znalost účetnictví, účetních standardů a daňových zákonů. Spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatně řešit problémy.

Zaměstnanecké výhody : příjemné a vstřícné pracovní prostředí. Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění. Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou. Zázemí české firmy se stoletou tradicí