https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=D%C4%9B%C4%8D%C3%ADnsk%C3%A1+288%2C+Bene%C5%A1ov+nad+Plou%C4%8Dnic%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.7396438;14.2982575;Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí 407 22, Česko Inspektor/ka kvality/pracovník/ce kapilárního zkoušení | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Inspektor/ka kvality/pracovník/ce kapilárního zkoušení

BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o. - 01 (sídlo)

Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí

Detail firmy

Šárka Štulcová
412590533

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

[] Místo výkonu práce:
Děčínská č.p. 288, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Požadavky:

- ÚSO technického směru
- praxe (všeobecná, odborná) není nezbytně nutná (šikovného pracovníka rádi zaučíme, s postupným zapracováním pomůžeme)
- jazykové znalosti - AJ aktivně, NJ výhodou, RJ výhodou
- dobrá uživatelská znalost práce na PC
- potřebná míra flexibility, spolehlivosti, samostatnosti
- schopnost kolektivní spolupráce (vyplývající ze základních lidských schopností: citu pro věc, zdravého úsudku, budování a udržování dobrých mezilidských vztahů)

Hlavní náplň práce:
provádění kapilárních zkoušek za účelem hledání povrchových vad v kovových materiálech

- uchazeč může být také absolvent se zájmem o strojírenský obor
- více informací Vám poskytneme na osobní schůzce v naší společnosti

Nabízíme:
- zaměstnání v zavedené, výrobně orientované firmě
- dobré pracovní podmínky
- participativní styl vedení zaměstnance v rámci pracovní skupiny
- stálý kolektiv kvalifikovaných spolupracovníků
- finanční ohodnocení dle platné dohody s výhledem 1 rok dopředu od nástupu do zaměstnání
- 5 týdnů dovolené ročně
- příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění
- možnost bezplatné výuky anglického jazyka
- možnost dalšího profesního vzdělávání, případně přechodu na komplexnější pracovní pozici v rámci QC útvaru

Kontakt: Šárka Štulcová, tel. 412 590 533, e-mail: sarka.stulcova@benvig.cz, osobní jednání možné na výše uvedené adrese.