Práce Nabídka zaměstnání

Konzultant/ka zákaznického centra O2

Jiřina Štorková
720759564

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Masarykova 273, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
začínáme telefonovat, mluvit, ptát se, vysvětlovat, prodávat
prodej a pomoc zákazníkům
pracujeme v našich interních systémech
v práci strávíme včetně přestávek 8,5h denně v hodinách mezi 8:00 - 20:00 - směny všichni víme vždy měsíc dopředu
Požadujeme: ZŠ, SŠ nebo VŠ, komunikativnost.
Nabízíme: využít bohaté benefity, kariérně růst, získat stabilitu, získat nové přátelé, stravenky, zvýhodněný tarif, benefitní body, příspěvek na mobilní telefon…
Kontakt: na e-mail: storkova.jirina@o2.cz