https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Rychnov+nad+Kn%C4%9B%C5%BEnou&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1632537;16.2748393; , Rychnov nad Kněžnou 516 01, Česko Koordinátor / koordinátorka vzorkování | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Koordinátor / koordinátorka vzorkování

Petr Macháček
491 513 623

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 34 000,- Kč

Kontakt telefonicky, nebo e-mailem nabor.lipovka@magna.cz.
Požadujeme:
- SŠ
- znalost AJ slovem i písmem
- MS Office (Excel, Outlook, PowerPoint)
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, logické myšlení, komunikační schopnosti.
Náplň práce:
- každodenní komunikace s dodavateli ohledně produktových vzorků
- řešení všech nesrovnalostí - telefon, e-mail (komunikace v ČJ, AJ)
- zajišťování vzorování dle VDA 2 a vzorování v zákaznických portálech (BEON, IMDS, atd.) - zaučíme
- podílení se na zpracování podkladů pro audity - zaučíme
Nabízíme
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a dosažených výsledků
- nástupový bonus 15 000 kč.
- osobní výkonností odměna (2x ročně)
- služební telefon, notebook
- 5 týdnů dovolené, příspěvky na dětskou rekreaci
- příspěvek na penzijní pojištění
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu).