https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Otavsk%C3%A1+2931%2C+Varnsdorf&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.9127588;14.6220913;Otavská 2931, Varnsdorf 407 47, Česko Ledař - strojník | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Ledař - strojník

Irena Šebelová
602212802

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 250,- Kč

Pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu

Náplň práce:
- obsluha strojů na tvorbu ledu
- činnosti spojené s údržbou ledu
- drobné údržbářské práce
- broušení bruslí
- v letních měsících výpomoc s výsekovými pracemi na fotbalovém stadionu

Nabízíme: možnost zaškolení, příspěvek na stravování formou stravenkové karty, 5 týdnů dovolené, benefit ve formě volných vstupů na sportoviště města Varnsdorf (bazén, zimní stadion, sportovní hala)

Kontakt: telefonicky, e-mailem