https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Na+Ast%C5%99e+3001%2C+%C5%BDatec&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.3467634;13.5452420;Na Astře 3001, Žatec 438 01, Česko Machine Keeper | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Machine Keeper

KOITO CZECH s. r. o.

Na Astře 3001, Žatec

Detail firmy

Lenka Nowaková
725514198

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 26 500,- Kč

místo výkonu práce: Na Astře 3001 Žatec
Hledáme manuálně zručné, samostatné kolegy do teamu, který zajišťuje výměny forem v lisech. Výhodou
je praxe v technické vzdělání případně praxe
na obdobné pozici.
POŽADAVKY
Technické vzdělání případně odpovídající praxi.
Technické myšlení, manuální zručnost,
Průkaz obsluhy tlakových nádob a obsluhy jeřábů samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost.
VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
Příprava a výměna forem pro výrobu, nastavení zařízení dle parametrových listů.
Provádění preventivní údržby.
Příprava materiálu a nasávacích hadic.
Obsluha tlakových nádob a jeřábů.
Řešení operativních závad.
výhody: Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
kontakt: 725514198, nabory@koito-czech.cz