https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Rychnov+nad+Kn%C4%9B%C5%BEnou&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1632537;16.2748393; , Rychnov nad Kněžnou 516 01, Česko Manipulant / manipulantka, specialista / specialistka zásobování | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Manipulant / manipulantka, specialista / specialistka zásobování

Kristýna Predecká
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 26 100,- až 34 900,- Kč

Kontakt telefonicky, nebo e-mailem nabor.lipovka@magna.cz.
Požadujeme:
- oprávnění na obsluhu VZV - výhodou
- spolehlivost, svědomitost, samostatnost, loajalita, flexibilita
- odpovědnost za odvedenou práci a její výsledky.
Náplň práce:
- zpracování požadavků montážní linky a zavážení materiálu pro montáž sedadel dle pokynů
- zaskladnění materiálu do skladových prostor po uvolnění vstupní kontrolou
- řízení stavu skladovacích prostor ve svěřené oblasti dle interních předpisů
- udržování optimální hladiny materiálu a vratných obalů u montážní linky dle nastaveného systému
- aktivně se podílet na úrovni kvality v podniku
- spolupráce s oddělením logistiky
- odpovědnost za dosažení nastavených ukazatelů a cílů
- provádění fyzických inventur dle pokynů od dispozic.
Nabízíme
- stabilní práci v úspěšné nadnárodní kanadské společnosti
- práci v 18-ti směnném nebo dvousměnném režimu
- možnost profesního růstu
- plnohodnotné zaškolení na pozici
- hlavní pracovní poměr
- nástupový bonus ve výši 10 000 Kč
- bonus "ZÍSKEJ KOLEGU" ve výši 5 000 Kč
- 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvky na dětskou rekreaci
- příspěvek na obědy, dotované nápoje, poukázky Flexi Pass
- odměny za životní a pracovní výročí, příspěvek na penzijní pojištění
- zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)
- odměna za životní a pracovní výročí.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.