https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Otavsk%C3%A1+2931%2C+Varnsdorf&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.9127588;14.6220913;Otavská 2931, Varnsdorf 407 47, Česko Mzdová účetní - personalistka | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Mzdová účetní - personalistka

Jan Šimák
602104571

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru,
- praxe na pozici mzdové účetní min. 2 roky,
- znalost Zákoníku práce, právních předpisů týkajících se mzdové agendy a související legislativy,
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel),
- znalost účetního programu VEMA,
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Náplň práce:
- kompletní vedení mzdové agendy, výpočet mezd, odvody
- kontrola docházky a podkladů pro mzdy
- výpočet a evidence nemocenských dávek, zpracování exekucí a srážek ze mzdy, ELDP,
- roční zúčtování daní
- spolupráce s orgány státní správy - FÚ, ČSSZ, ZP a ÚP
- vedení personální agendy, příprava pracovněprávních dokumentů
- přijímání zaměstnanců, vyřizování pracovněprávních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a
- ukončení pracovního poměru
- zpracování mezd pro SVBJ

Poznámka: možnost zaměstnání i na zkrácený pracovní úvazek

Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, služební telefon, benefit ve formě volných vstupů na veškerá sportoviště města Varnsdorf (bazén, zimní stadion, sportovní hala)

Kontakt: Šebelová Irena - telefonicky na tel.: 601 213 074, e-mailem: mzdova.ucetni@regiavdf.cz