https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=K+Dr%C5%AFbe%C5%BE%C3%A1rn%C4%9B+178%2C+Police+nad+Metuj%C3%AD&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5433813;16.2354600;K Drůbežárně 178, Police nad Metují 549 54, Česko OBSLUHA STROJOVÉ VÝROBY | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA STROJOVÉ VÝROBY

Microtherm CZ s.r.o.

K Drůbežárně 178, Police nad Metují

Detail firmy

Miloslava Klimešová
491 511 404

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 21 500,- Kč

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), po zapracování na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup březen 2022.

Náplň práce: výroba, správa a údržba strojů - 5 testovacích linek.

Požadavky: vzdělání v technickém oboru elektro, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní systém Cafeterie.

Kontakt - paní Miloslava Klimešová, tel.: 491 511 404, e-mail: miloslava.klimesova@microtherm.cz (pro zaslání životopisu).