https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Litv%C3%ADnov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6009532;13.6110485; , Litvínov , Česko OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA VÝROBNÍHO ZAŘÍZENÍ

Kateřina Zelingerová
413 034 184
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 21 000,- až 24 000,- Kč

POŽADUJEME:
- ochotu vykonávat fyzickou práci v nepřetržitém provozu (režim ranní, odpolední, noční po 8h směnách)
NÁPLŇ PRÁCE:
- míchání surovin (míchač)
- kontrola nanášení asfaltové směsi
- obsluha navíječky (navíjení pásů do rolí)
- balení
- paletizace
- odvoz hotových výrobků do skladu
NABÍZÍME:
- motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu a kvalitě odvedené práce
- možnost pracovního postupu
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, sick days
HLÁSIT SE: Zelingerová Kateřina, tel.: 413 034 184, volat od 8:00 do 14:00 hod., e-mail: katerina.zelingerova@bmigroup.com

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.