https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Oseck%C3%A1+179%2C+Lom&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5949667;13.6596673;Osecká 179/19, Lom 435 11, Česko OPERÁTOR/KA EXPEDICE - PRACOVNÍK MASNÉ VÝROBY | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR/KA EXPEDICE - PRACOVNÍK MASNÉ VÝROBY

Andrzej Račkovič

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 24 000,- Kč

Náplň práce:
- práce ve skladu
- štítkování zboží
- vychystávání zboží a vážení dle objednávek
- manipulace s přepravkami
- zaučíme

Požadujeme:
- bez vyučení - sami zaučíme
- samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost z důvodu občasného zvedání břemen

Nabízíme:
- místo výkonu práce Lom
- třísměnný provoz v délce 8hod./den - PO-PÁ (40 hodin)
- 20 dnů dovolené
- příspěvek na stravování 55,- Kč/den
- nástupní plat 24.000,- Kč
- příplatek za noční, SO, NE
- jistotu a stabilitu práce
- nástup možný ihned po domluvě

HLÁSIT SE: zasílejte strukturovaný životopis na mail: rados.fakturace@seznam.cz, (k projednání doporučenky si lze sjednat schůzku mailem + životopis zaslat), po předchozí telefonické domluvě ze strany zaměstnavatele budete přizváni na pohovor