Práce Nabídka zaměstnání

Obchodně technický konzultant

Geus okna a.s. - 001

Modřanská 409, Praha

Detail firmy

Dominika Polášková
777232324

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 27 000,- až 80 000,- Kč

Dominika Polášková, tel.: 777232324, e-mail: polaskova@geusokna.cz

Požadujeme: praxe ze stavebnictví nebo odborné vyučení či praxe v prodeji a výrobě oken, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost a časovou flexibilitu.
Náplň práce: prodej oken a dveří, navrhování správných technických řešení hliníkových, plastových a dřevěných oken a dveří, získávání nových klientů, zaměřování stavebních otvorů, uzavírání jednotlivých obchodních případů.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na oběda a podporu fitness aktivit, auto a firemní telefon k dispozici