https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Tuchoraz+2573%2C+Kladno&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1510888;14.1044863;Tuchoraz 2573, Kladno 272 01, Česko Obchodní zástupce | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní zástupce

Martina Dufková
722 077 133

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru,
- zkušenosti na obdobné pozici podmínkou,
- uživatelskou znalost PC ( MS Office),
- ŘP sk.B,
- komunikativní a profesionánlní vystupování směrem k zákazníkům,
- samostatnost, schopnost plánování,
- orientaci na výsledek,
- ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce:
- získávání znalostí o produktech a službách z portfolia firmy,
- aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků,
- návštěvy stávajících zákazníků a vyřizování jejich požadavků,
- zjišťování a rozšiřování obchodního potenciálu zákazníků,
- návrhy řešení a jejich prezentace zákazníkům,
- poskytování poradenství a podpory,
- vytváření cenových nabídek, zjišťování zpětné vazby,
- vedení záznamů o jednání se zákazníky,
- komunikace s dalšími středisky společnosti.

Nabízíme:
- práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou,
- perspektivní zaměstnání s možností kariérního růstu,
- možnost profesního a oobního rozvoje,
- příspěvek na stravování,
- vitamínové balíčky,
- teambuildingové akce,
- sick days,
- příspěvek na penzijní spoření,
- firemní knihovnu.

Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 na tel.čísle viz výše nebo e-mailem.