https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Velk%C3%A1+Ml%C3%BDnsk%C3%A1+25%2C+Litom%C4%9B%C5%99ice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5316237;14.1362259;Velká Mlýnská 25/1, Litoměřice 412 01, Česko Obsluha strojů na zpracování mouky | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha strojů na zpracování mouky

Jan Štětina
777 463 295.
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- Kč

Náplň práce:
- Seřizuje a obsluhuje strojní zařízení mlýna,
- Připravuje obilí k mletí
- Odebírá vzorky surovin, mlýnských meziproduktů a produktů
- vede výrobní záznamy
Požadujeme: vyučen nebo SŠ vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, technickou zručnost a ochotu učit se novým věcem
2000 Kč- výkonnostní odměna
Zaměstnanecké výhody : Cestovní náhrady, stravenkový paušál, 4 dny dovolené nad zákonný rámec. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 8.00h. do 14.00.h

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.