https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Kmochova+2136%2C+Varnsdorf&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.9102450;14.6182713;Kmochova 2136, Varnsdorf 407 47, Česko Odborní účetní všeobecní | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Odborní účetní všeobecní

Irena Šebelová
602 212 802

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 32 000,- Kč

Místo výkonu práce: Kmochova 2136, Varnsdorf
Kontakt: Irena Šebelová, tel. 602 212 802, mzdova.ucetni@regiavdf.cz

Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, praxe na obdobné pozici min. 5 let, dobrá znalost účetních předpisů a daňových zákonů, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, znalost účetního programu SQLekonom výhodou.

Náplň práce: odpovědnost za kompletní vedení účetnictví (rozvaha, výkaz zisků a ztrát, cashflow...), pravidelné výkazy DPH, kontrolní hlášení, řízení splatnosti pohledávek a závazků, zpracování účetních závěrek a výkazů, součinnost s daňovým poradcem, komunikace s finančním úřadem a bankami.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, benefit ve formě volných vstupů na veškerá sportoviště města Varnsdorf (bazén, zimní stadion, sportovní hala).