Práce Nabídka zaměstnání

Odborný referent/ka spisové a archivní služby UJEP

UJEP - pedagogická fakulta

Pasteurova 3544, Ústí nad Labem

Detail firmy

Radka Krumplová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 24 900,- až 27 600,- Kč

X e-mailem: personalni@ujep.czMísto výkonu práce: Pasteurova č.p. 3544/1, Ústí nad Labem.
Popis pozice:
metodické řízení a dohled nad výkonem spisové služby
vytváření metodik a souvisejících interních předpisů
metodická podpora a školení v oblasti spisové služby a archivnictví
komplexní zajištění agendy správy dokumentů, předarchivní péče v centrální spisovně
evidence archiválií dle platné legislativy, provádění skartačního řízení
odpovědnost za nastavení a dodržování interních i externích postupů
komunikace a součinnost se Státním oblastním archivem v Litoměřicích
dodržování pravidel GDPR
Požadavky:
VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním oboru archivnictví se zaměřením na IT (popř. historického, knihovnického, právního či podobného charakteru)
znalost zákona č. 499/2004 Sb., a související právní legislativy pro výkon spisové a archivní služby vč. orientace v souvisejících předpisech EU k elektronické komunikaci a ochraně osobních údajů
praxe v oblasti spisové a archivní služby
znalost práce s PC (MS Office, internet)
znalost AJ výhodou
technické myšlení výhodou
smysl pro týmovou spolupráci
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost
občanská a morální bezúhonnost
Nabízíme:
zázemí stabilního zaměstnavatele
6 týdnů dovolené, stravování v místě výkonu práce s příspěvkem zaměstnavatele
možnost dalšího vzdělávání, penzijní připojištění, sportovní zařízení
Kontakt:
e-mailem: personalni@ujep.cz