https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Eduarda+Proppera+641%2C+Krupka&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6653519;13.8686316;Eduarda Proppera 641, Krupka 417 42, Česko Operátor kvality / QA Operator | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Operátor kvality / QA Operator

Tivall CZ, s.r.o.,

Eduarda Proppera 641, Krupka

Detail firmy

Veronika Tynková
724 420 222
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Čtyřsměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 22 500,- Kč

Náplň práce:
- uvolňování surovin a obalových materiálů
- zajištění podpory výrobnímu oddělení
- kontrola CCP, o PNP a hygieny na pracovišti
- práce v SAP
- Komunikace s externí laboratoři
- uvolňování finálních výrobků
- spolupráce na řešení neshod a reklamací
Očekáváme:
- schopnost pracovat v týmu
- dobrá znalost MS Excel podmínkou
- praxe v laboratoři nebo ve výrobní společnosti 3 roky podmínkou
- znalost GMP, 5S, SAP - podmínkou
- znalost cizích jazyků: AJ - podmínkou; Ukrajinština, Maďarština - výhodou
- ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umění přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres
- chuť pracovat, vážit si své práce
Pracovní doba: ranní 6 - 18 hod a noční 18 - 6 hod
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail
Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, cafeteria, sick day, příspěvky na PP

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.