Práce Nabídka zaměstnání

Operátor/ka výroby

European Commercial Products s.r.o.

Revoluční 1930, Ústí nad Labem

Jarmila Vörösová
702025808

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 000,- až 25 000,- Kč

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční 1930/86.
Pracovní náplň: míchání roztoku a směsí čistících prostředků, manipulace s materiálem, označování, obalů etiketami, plnění obalů a balení výrobků k expedici, k plnění se používají poloautomatické plnící zařízení, nebo se plní na váze, přijímání materiálu do skladu, nakládání a vykládání vozů, úklid pracoviště.
Požadujeme: základní vzdělání, spolehlivost, dochvilnost, ochotu se učit.
Nabízíme: mzdu 19 000 - 25 000,- Kč., cca 1/3 měsíční mzdy , jako třináctý plat dle pracovních výsledků, pracovní dobu R: 06:00 do 14:30 hod, O: 13:30 do 22:00 hod., příspěvek na obědy 55% ceny, výběr z jídel dovoz do provozu, zaměstnanec je plně vybaven oděvem a obuví + ochranné pomůcky.
Kontakt:na e-mail: ecp-administration@thm-corporation.com