Práce Nabídka zaměstnání

Organizační manažer/ka

BOS.org s.r.o.

Kekulova 615, Ústí nad Labem

Detail firmy

Naděžda Baníková
475214223

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 27 000,- Kč

Hledáme kolegu/kolegyni s minimálně středoškolským vzděláním s maturitou a organizačními schopnostmi, komunikativního, samostatného, spolehlivého a pozitivně laděného zaměstnance se smyslem pro systémovou a pečlivou práci.
Požadujeme:
Uživatelské znalosti práce na PC, Microsoft Office /Word, Excel/.
Zvládání práce na více úkolech současně.
Znalost anglického jazyka úroveň B1 (maturita) a výše.
Řidičský průkaz skup. B.
Pracovní náplň organizačního manažera:
Organizační zajištění konferencí, sympozií a dalších vzdělávacích akcí v oblasti medicíny. Zpracování koncepcí, rozpočtů, koordinace projektů, administrativa,
koordinace činnosti kolegů a dodavatelů, kteří se na akcích podílejí
(grafici, hostesky, konferenční prostory apod.)
Komunikace se zadavateli, partnery, přednášejícími,kompletní administrativní zpracování projektů.
Nabízíme:
Zajímavou a tvůrčí práci na plný úvazek a hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s více než 26 letou historii.
Uplatnění a rozvoj Vašich dovedností a znalostí.
Firemní bonusy: finanční bonusy, firemní notebook, telefon, stravenkový paušál, dovolená navíc a další výhody.
Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj motivační dopis a profesní životopis s fotografií v ČJ a AJ na e-mailovou adresu: sekretariat@bos-congress.cz