https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Soub%C4%9B%C5%BEn%C3%A1+1746%2C+Hradec+Kr%C3%A1lov%C3%A9&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.1976323;15.8428456;Souběžná 1746/12, Hradec Králové 500 12, Česko PEČOVATEL / POČOVATELKA - přímá obslužná péče | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

PEČOVATEL / POČOVATELKA - přímá obslužná péče

Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.

Souběžná 1746, Hradec Králové

Detail firmy

Dana Hynková

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

- PP s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: ŘP sk. B (aktivní řidič), sanitární kurz nebo kurz pracovníka v sociálních službách vítán
- Náplň práce: jedná se o přímou obslužnou péči v domácnostech klientů, pracovní doba pondělí - pátek od 7,00 do 15,30 hod. + placené odpolední a víkendové služby (cca 1x za 14 dní, různé dle potřeb uživatelů služby)
- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail