Práce Nabídka zaměstnání

Projektový/vý manažer/ka

Miroslav Matoušek
475285123
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 35 000,- až 40 000,- Kč

Místo výkonu práce: Pasteurova č.p. 1500/9, Ústí nad Labem.
Předešlá zkušenost v grantových žádostech z oblasti školství, umělecké produkce a kultury.
Manažerské schopnosti, metodické znalosti, schopnost rozvahy a koordinace klíčových aktivit jsou základním předpokladem, stejně jako schopnost konstruktivní komunikace s řešitelskými týmy, obecná předvídavost, schopnost predikovat a včasně odhalit rizika projektů, průběžně analyzovat a vyhodnocovat dílčí fáze řešení i dokumentovat a prezentovat výstupy projektů, a to v ČJ i v AJ (další jazyky vítány).
Náplň práce
Agenda spojená s plánováním, podáváním, administrací a realizací grantových žádostí a projektů.
Spolupráce na organizaci a produkci projektových aktivit.
Průběžná správa grantových rozpočtů ve spolupráci s tajemníkem fakulty a rektorátem.
Zpracovávání zpráv o projektech a jejich prezentace.
Požadavky
VŠ vzdělání v oblasti společenských, ekonomických nebo politických věd (nejméně Bc)
Orientace v IT - schopnost operativně obsluhovat elektronické univerzitní účetní systémy
Zkušenost v oboru - doložení předešlé praxe, prestižní pracovní doporučení vítáno
Orientace v základních grantových systémech v okruzích státní, krajské a místní samosprávy (Grantový systém Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstva kultury ČR, kraje, města)
Znalost grantových titulů EU (např. Creative Europe, Horizon, EEA Grants, Visegrad), Evropských strukturálních fondů (zejména Operační program Spravedlivá transformace 2021-2027)
Znalost účetnictví
Anglický jazyk (úroveň C2), další jazyková výbava vítána!
Časová flexibilita a programová adaptabilita
Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
Schopnost vést tým i pracovat v kolektivu
Kontakt:
na e-mail.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.