https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=M%C3%A1chova+265%2C+Str%C3%A1%C5%BE+pod+Ralskem&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6991788;14.8063563;Máchova 265, Stráž pod Ralskem 471 27, Česko Rehabilitační pracovníci | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Rehabilitační pracovníci

PAMPELIŠKA, o.p.s. - Stráž pod Ralskem

Máchova 265, Stráž pod Ralskem

Detail firmy

Monika Fišerová
603 296 250; hospodarka@pampeliska-ss.cz

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 19 700,- Kč

Náplň práce: péče o klienty, provádění masáží, aplikování tepla za použití soluxu nebo parafínu, podávání zábalů, provádění koupelí, rozeznávání stavů vylučujících masáže nebo postupy fyzikální léčby, péče o pořádek a čistotu na pracovišti.
Požadujeme: Praxi na obdobné pozici, SOŠ s maturitou. Zodpovědnost, práce v týmu, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost.
Benefity: zaučení, dobré zázemí, stravovací bonusy, možnost ubytování, práce v kolektivu, jiné zaměstnanecké bonusy.
Vhodné pro absolventy!