https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Jana+Kubel%C3%ADka+1091%2C+Most&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5040479;13.6590331;Jana Kubelíka 1091/23, Most 434 01, Česko SERVISNÍ TECHNIK | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

SERVISNÍ TECHNIK

AB ALARM s.r.o. - Most

Jana Kubelíka 1091, Most

Detail firmy

Lucie Pražáková
608 608 163
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 19 000,- až 22 000,- Kč

Náplň práce:
- příprava kabeláže a kabelových tras pro instalaci elektronických a zabezpečovacích systémů, příprava materiálu a nářadí na zakázky, asistence u servisů a revizí odlučovačů tuků, které probíhají v rámci celé České republiky, výjimečně na Slovensku

Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič s praxí
- znalost §5 Vyhl. č. 50/1978 sb. (vítáme)
- manuální zručnost (nutné)
- znalost PC prostředí (výhodou)
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitní zkouškou (zaměření elektro - velká výhoda)

Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod.(pondělí až pátek)
Nabízíme: stravenky v hodnotě 130,- Kč
Místo prac. výkonu: Most (dle zakázek cestování po celé ČR)
Nástup: IHNED

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.