Práce Nabídka zaměstnání

SERVISNÍ TECHNIK IT PRO KAMEROVÁ A TISKOVÁ ŘEŠENÍ

KASRO spol. s r.o.-002

5. května 63, Liberec

Detail firmy

Štěpán Hyk
602 434 066

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 45 000,- Kč

Náplň práce:
Instalace kamerových a tiskových řešení (software + hardware) u zákazníků. Aktivní řešení servisní činnosti spojené s provozem řešení. Správa software určeného pro kamerové systémy a monitoring tiskových zařízení. Konfigurace a instalace do podnikových sítí. Provádění instalace, oprav, údržby a profylaxe zařízení. Školení zařízení obsluhy a techniků u zákazníka.
Příprava řešení tiskových služeb.
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo technického směru. Odpovídající znalost hardware a software. Dobrý zdravotní stav. Chuť a ochotu učit se novým věcem. Slušné a reprezentativní vystupování. Pozitivní a aktivní přístup k práci. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického jazyka výhodou.
Nabízíme:
Práci ve stabilní a rostoucí společnosti s tradicí od roku 1989. Atraktivní motivační složku osobního ohodnocení. Zajímavou práci se špičkovou technologií. Podporu osobního růstu.
Zajímavé platové ohodnocení.
Místo práce: Liberec
Termín nástupu: Ihned
Nabízená mzda: 30 až 45 000,- Kč hrubého
Pracovní úvazek: HPP
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Uvádějte přesný název pozice, jinak Váš životopis nemusí být zařazen do výběrového řízení.
Kontaktní adresa: stepan.hyk@kasro.cz