https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Ropice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.7053597;18.6134497; , 739 55, Česko SPECIALISTÉ ANALYTICI ROZBORŮ, STUDIÍ, RACIONALIZACE VÝROBY (ZamK, progr. vys. KZ) | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

SPECIALISTÉ ANALYTICI ROZBORŮ, STUDIÍ, RACIONALIZACE VÝROBY (ZamK, progr. vys. KZ)

Jana Lindaurová Ernestová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 53 500,- Kč

B15 z:3/6/2021 (ZamK, progr. vys. KZ)
Náplň práce:
- analýza a interpretace dat pomocí statistických technik
- vývoj a implementace systému datových analýz.
Výhodou:
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost statistických nástrojů
- předešlá zkušenost s Big Data management
- znalost Office365, advance Excel.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zdravotní volno, home office a další.
Kontakt emailem.