https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Modletice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9705146;14.5909458; , , Česko Skladníci, obsluha manipulačních vozíků | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Julija Judlová
774 909 019
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 500,- Kč

Místo výkonu práce:
- Modletice 91

Prvotní kontakt:
- e-mail: j.judlova@seznam.cz

Upřesňující údaje:
- Vaším úkolem bude: bezchybné vyskladnění zboží podle skladových příkazů, odvážení/zavážení zboží na zóny, naskladňování/vykladňování palet s pomocí vysokozdvižného vozíku (jen v případě, kdy je zajištěna odborná způsobilost) podle logistických pravidel a pokynů vedoucího, dodržování nastavených procesů skladu.
- Požadujeme: základní vzdělání, fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), trestní bezúhonnost, ochota pracovat ve dvojsměnném režimu (převážně noční), plnoletost
- Při splnění podmínek: prémiový výkonnostní systém, stravenky

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.