https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Cernovick%C3%A1+3633%2C+Chomutov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4577907;13.3977205;Černovická , Chomutov 430 01, Česko Skladníci/řidiči vysokozdvižného vozíku | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Skladníci/řidiči vysokozdvižného vozíku

BRICOSTAV s.r.o. - provozovna

Černovická 3633, Chomutov

Detail firmy

Kamila Stehlíková
602198900

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 17 000,- až 28 000,- Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: bricostav@bricostav.com
nebo volat na tel. č.: 602 198 900 a domluvit pohovor.

Místo výkonu práce - Černovická 3633, Chomutov (areál DEPO ČD)

Náplň práce - příjem a výdej materiálu

Požadujeme - řidičský průkaz sk.B výhodou, znalost stavebního materiálu výhodou, samostatnost