Sociální pracovník centra krizové intervence - vedoucí ambulance

Spirála, Ústecký kraj, z. s.

K Chatám 22, Ústí nad Labem

Detail firmy

Pavla Pejšová
472743835

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce:K Chatám č.p. 22, Skorotice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vhodné pro sociální pracovníky se zkušeností v přímé práci s klienty, s řízením kolektivu, ev. projektovou činností.
Požadujeme: výcvik v krizové intervenci nebo terapeutický výcvik výhodou. Uchazeči musí splňovat kvalifikační předpoklady dle Zákona o sociálních službách Zákon č. 108/2006 - dokončené vzdělání (Dis., VOŠ, Bc., Mgr.) dle vypsaných oborů.
Nabízíme: při stanovení výše mzdy zohledňujeme dosažené vzdělání a praxi, nabízíme příplatek za vedení úseku. Příspěvek na vzdělávání, pracovní fond 37, 5 hod. týdně, podpora profesního růstu zaměstnanců, 6 týdnů dovolené, pravidelná valorizace mezd, možnost účasti v preventivních projektech pro děti a mládež.
Kontakt:
Motivační dopis a CV zasílejte do 31. 12. 2021 na adresu: administrativa@spirala-ul.cz. Organizace si vyhrazuje právo pozvat uchazeče k ústnímu pohovoru s prohlídkou pracoviště. Více o službách organizace Spirála na www.spirala-ul.cz.