https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pod+B%C5%99%C3%ADzami+5321%2C+Chomutov&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4934890;13.4351983;Pod Břízami 5321, Chomutov 430 04, Česko Sociální pracovník/ice v sociálně aktivizačních službách pro děti a mládež | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Sociální pracovník/ice v sociálně aktivizačních službách pro děti a mládež

Sociální poradna - Chomutov II.

Pod Břízami 5321, Chomutov

Detail firmy

Krisitán Drapák
603 148 127

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 25 000,- až 26 800,- Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: K.Drapak@seznam.cz

Místo výkonu práce - Pod Břízami 5321. Chomutov

Hledáme sociálního pracovníka nebo pracovnici pro přímou práci s cílovou skupinou, pocházejících ze socioekonomicky znevýhodněného a/nebo kulturně odlišného prostředí.
Cílem je jejich motivace rodin v nepříznivé sociální situaci, vedení příslušné administrativy- spolupráce s dalšími institucemi osvětová činnost pro veřejnost a organizování vzdělávacích a aktivit pro rodiny a jednotlivce.

Specifické požadavky - odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., vzdělání v sociální oblasti (diplomovaný specialista či vysokoškolské v dané oblasti dle zákona č.108/2006 Sb., trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Obecné předpoklady - dobré komunikační dovednosti a osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby, zkušenost s prací v sociální poradně či obdobného zaměření, znalost legislativy, znalost sociálně vyloučených lokalit a daného prostředí a zkušenosti s terénní prací výhodou, znalost romských kulturních specifik výhodou, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/řidička, znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme - pracovní poměr na 1,0 úvazku, odpovídající finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody, zaměstnání ve velké a stabilní organizaci, zajímavou a odpovědnou práci v terénu, možnost průběžného vzdělávání, profesního rozvoje a seberealizaci, práci v zavedené a respektované organizaci s dlouholetou praxí

Náplň práce: - terénní sociální práce s rodinami v nepříznivé sociální situaci v městě Jirkov, ambulantní forma bude probíhat na Chomutov II, Pod Břízami 5321. Chomutov 430 04 , vedení příslušné administrativy, spolupráce s dalšími institucemi

Pracovní smlouva na dobu určitou – následně prodloužení na dobu neurčitou.