Práce Nabídka zaměstnání

Strojník vodohospodářského zařízení ČOV

Severočeská servisní a.s. - ÚL

Masarykova 125, Ústí nad Labem

Petr Šumichrast
702292071

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- Kč

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 125/368, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň
" Budete obsluhovat čistírnu odpadních vod,
" nejprve pod vedením zkušeného kolegy a postupně se samostatně zařadíte do provozu.
" Budete obsluhovat vyhrazená technická zařízení,
" provádět ostatní drobnou údržbu kolem čistírny - sekání porostů, nátěry, opravy oplocení.
" Opravy, údržbu a další provozní evidenci zpracujete v počítači.
" Práce je to zajímavá, ale ve ztížených hygienických podmínkách.
Nabízíme
" Jistotu, že každý měsíc dostanete za práci zaplaceno,
" zaměstnanecké výhody typu 3 dny zdravotního volna,
" zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky,
" stravenky, 5 + 1 týden dovolené,
" podporu a pomoc kolegů z oboru.
Požadujeme
" SOU - výuční list nejlépe technického směru,
" manuální zručnost,
" základní znalosti a dovednosti při práci s PC,
" zodpovědnost, flexibilita, samostatnost,
" dobrý zdravotní stav,
" řidičský průkaz skupiny B.

Kontakt: na e-mail.