https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Mikol%C3%A1%C5%A1e+Al%C5%A1e+3274%2C+Most&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5137884;13.6401099;Mikoláše Alše 3274, Most 434 01, Česko VEDOUCÍ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VEDOUCÍ SLUŽBY/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE

Markéta Strížová
739 685 361

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 27 430,- až 29 430,- Kč

- Vysokoškolské vzdělání v souladu s odbornou způsobilostí sociálního pracovníka ve smyslu ustanovení zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Prokazatelnou praxi v sociálních službách a zkušenost s vedením týmu
- Dobré organizační schopnosti
- Komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce
- Dobrou znalost zákona o sociálních službách a standardů kvality sociálních služeb
- Zájem o problematiku bezdomovectví a domácího násilí
- Zdatnost v administrativě, velmi dobré uživatelské kompetence v práci na počítači
- Zásadovost, spolehlivost
- Aktivní přístup
- Ochota vzdělávat se, rozvíjet se a učit se novým trendům v přístupu k pomoci a podpoře lidí bez domova
- Řidičské oprávnění skupiny B výhodou
Co vás čeká
- Řízení a koordinace aktivit pobytové sociální služby azylového domu (organizační, personální, administrativní, projektové)
- Vedení pracovního týmu
- Řízení kvality služby
- Strategické a rozvojové plánování
- Metodická činnost
- Jednání s úřady a institucemi
- Vedení dokumentace
- Jednání se zájemci o službu, příjem uživatelek do služby, sociální práce s uživatelkami a jejich dětmi, vedení sociálních programů
Nabízíme
- Pracovní uplatnění na hlavní pracovní poměr s úvazkem 1,0 v neziskové organizaci v pobytové sociální službě pro ohrožené matky s dětmi a ženy
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Účast na celospolečensky prospěšných aktivitách
- Bonusovou dovolenou navíc
- Supervizní a metodickou podporu
- Celoživotní vzdělávání
Přihlášky do výběrového řízení
- Nejpozději do 31. 01. 2022 zasílejte na adresu strizova@most.diakonie.cz přihlášku do výběrového řízení, která bude obsahovat
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
- V prvním kole výběrového řízení budou posouzeny zaslané materiály a vybraní uchazeči budou pozváni do druhého kola k osobnímu pohovoru.
- S případnými dotazy se obracejte na ředitelku střediska:
- Bc. Markéta Strížová
- Mobil: 739 685 361 v době od 7:00 do 15.30 hod.
- E-mail: strizova@most.diakonie.cz