https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Rooseveltova+768%2C+Opava&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.9323238;17.9035725;Rooseveltova 768/41, Opava 746 01, Česko VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 29 000,- až 35 000,- Kč

KO: Mgr. Horáková Daniela tel.: 730 575 975 - volejte pouze v Po - Pá 7:30 - 15:30 hod., e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz
Základní popis pracovní pozice
Poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům domova pro seniory dle indikace lékaře, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta, orientační hodnocení fyziologických funkcí. Sledování klientů sociální péče z hlediska biopsychosociálních potřeb a jejich monitorování, plnění ordinace lékaře a provádění asistence při diagnostických, vyšetřovacích nebo léčebných výkonech. Řešení sociálně zdravotních problémů klientů.

Dle potřeby domova dále:
Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů. Domov pro seniory rodinného typu.

Další požadavky
- výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- ŘP výhodou
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelská znalost práce s PC
- Zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady:
- úcta a respekt k lidem seniorského věku
- schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
- dodržování etických norem

Další specifikace
- pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- příplatky za práci o víkendu a svátcích
- zkušební doba 3 měsíce
- denní služby v sedmidenním pracovním týdnu (Po - Ne), 7:00-19:00 hod

Benefity:
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- 5 týdnů dovolené
- příjemný kolektiv