https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C4%8Ceskobratrsk%C3%A1+441%2C+Teplice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.6415066;13.8293383;Českobratrská 441/12, Teplice 415 01, Česko Zdravotní sestra / bratr - zubní instrumentář / instrumentářka | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Zdravotní sestra / bratr - zubní instrumentář / instrumentářka

ORTODONCIE TEPLICE s.r.o.

Českobratrská 441, Teplice

Detail firmy

Zuzana Šedivcová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 30 000,- až 36 000,- Kč

Náplň práce:
Práce v ordinaci, zapisování do zdravotnické dokumentace, sterilizace, dezinfekce, příprava nástrojů
Asistence lékaři při výkonech
Práce na recepci, přebírání plateb od pacientů
Objednávání pacientů
Administrativa
Komunikace s pacienty
Úklid ordinace, zodpovědnost za chod recepce
Polovina pracovní doby na recepci, polovina v ordinaci, střídání v rámci jednoho dne

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání s maturitou, kurz zubní instrumentářky, střední zdravotnická škola
Nutný kladný vztah k PC, schopnost rychle se učit v PC programech, dobrou orientaci v MS Office
Zručnost a smysl pro detail a pořádek
Skvělé komunikační dovednosti
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, iniciativu a pozitivní přístup
Odolnost proti stresovým situacím, plné pracovní nasazení
Příjemné vystupování, proklientský přístup, kladný vztah k lidem a dětem
Ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat, ochotu absolvovat kurz zubní instrumentářky
Zájem o obor a dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
Práci na plný úvazek bez přesčasů
Pracovní dobu do 40h/týdně, PO, ST 7:30-16:00, ÚT, ČT 7:30 - 15:00, PÁ 7:30 - 12:00/13:00 sudý/lichý týden
Jsme přátelský kolektiv rozvíjejícího se zdravotnického zařízení
Moderní pracovní prostředí
Benefity formou vzdělávání (kongresy, vzdělávací kurzy, semináře apod.) a nadstandardní zdravotní péče. Dále stravenkový paušál, sick days, teambuildingy, prémie.

Datum nástupu: leden - březen 2022

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte prosím své CV a motivační dopis na e-mailovou adresu: z.sedivcova@gmail.com