https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Tylova+300%2C+B%C3%ADlina&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5423402;13.7679521;Tylova 300, Bílina 418 01, Česko Zedník | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Pavel Procházka
777 117 666

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 18 500,- Kč

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav (práce na lešení, fyzicky náročná práce)
- vyučení v oboru zedník
- praxe v oboru min. 1 rok
Náplň práce: stavební práce, montáž zateplovacích systémů, omítky, obkladačské práce - převážně opravy a zatelplování domů
Pracovní doba: pružná - závislá na klimatických podmínkách, ochota pracovat o víkendech , tak aby bylo odpracováno 40 hod./týden.
Zakázky po celém okrese Teplice a Ústí na Labem - ochota dojíždět!
V případě zájmu se lze hlásit telefonicky nebo na e-mail.