https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pr%C5%AFmyslov%C3%A1+1166%2C+Lovosice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5094068;14.0451269;Průmyslová 1166, Lovosice 410 02, Česko asistent/ka Production Control | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

asistent/ka Production Control

Hana Smíšková
730 891 239
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 000,- až 18 500,- Kč

náplň práce:
o Správa skladů pro finální výrobky, pro díly z Japonska, podložek a polotovarů
o Vedení skladu obalového materiálu
o Objednávky obalů a kancelářských potřeb
o Práce s daty (MS Excel)
o Vytváření balících specifikací a jejich odesílání zákazníkovi
o Další činnosti na základě požadavků manažera

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- výhodou praxe v automotive
- přesnost, důslednost a spolehlivost
- znalost anglického jazyka především na písemné úrovni
- dobrá znalost práce v MS Excelu
- uvítáme praxi v oblasti práce s daty

Nabízíme:
- doba určitá do 31.8.2024- zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
- na zkrácený úvazek 6 hodin
- nástup dle dohody
- místo výkonu práce - Lovosice
- měsíční bonus v závislosti na plnění cílů
- měsíční bonus za docházku
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- firemní dotované stravování
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele:e-mailem, telefonicky.