Práce Nabídka zaměstnání

laborant/laborantka/vážný/vážná

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 17 000,- Kč

Pracovní náplň:
provádění vážení na mostní váze a vedení evidence, odběr vzorků a provádění laboratorních prací při úpravě a analytických rozborech rostlinných produktů, sledování a evidence jakosti uskladněných komodit.

Požadavky:
pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, výhodou znalost problematiky laboratorních rozborů zemědělských komodit.

Očekáváme od vás:
- preferujeme SŠ vzdělání zemědělského či chemického směru, ale není podmínkou
- znalost problematiky laboratorních rozborů rostlinných produktů výhodou
- znalost práce na PC - uživatelsky MS Office
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, bezúhonnost
-praxe na obdobné pozici výhodou.

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky
- zaslat životopis e-mailem na adresu: paradovska@agrozzn.cz; nebo na adresu AgroZZN, a.s. V Lubnici 2333, 269 26 Rakovník.