https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Rybalkova+2962%2C+Louny&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.3493454;13.8081373;Rybalkova 2962, Louny 440 01, Česko mzdová účetní - personalistka/personalista | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

mzdová účetní - personalistka/personalista

Gabriela Hájková
778520813

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 35 000,- Kč

místo výkonu práce: Dětská psychiatrická nemocnice, Rybalkova 2962 Louny
Požadujeme:
SŠ vzdělání
odbornost - znalost mzdového účetnictví a související legislativy - podmínkou
znalost mzdového a personálního programu VEMA - výhodou
znalost aktuálně platné legislativy v oblasti pracovního práva - podmínkou
schopnost pracovat samostatně
pečlivost, spolehlivost
prokazatelnou praxi na pozici mzdové účetní/personalistky minimálně 5 let
důraz na týmovou práci
doložit výpis z Rejstříku trestů
Popis pozice:
kompletní vedení mzdové agendy (výpočet mezd, odvody, kontrola podkladů pro mzdy, evidence docházky, výpočet a evidence nemocenských dávek, přihlášky / odhlášky, ELDP, daňové přiznání, vystavování potvrzení…)
vedení osobních složek zaměstnanců
organizace náboru nových zaměstnanců
spolupráce s orgány státní správy - FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP…
vyhotovování přehledů a statistik dle požadavků
administrativní činnosti
sledování legislativních změn a souvisejících předpisů
Nabízíme:
zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., v aktuálním znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
hlavní pracovní poměr na plný úvazek
pružnou pracovní dobu
motivační osobní ohodnocení
možnost dalšího vzdělávání
zaměstnanecké benefity (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, příspěvek na dovolenou, vitamínové doplňky, 5 týdnů dovolené)
Nástup: 1. 12. 2021 / případně dohodou
zašlete své CV a motivační dopis na e-mail: dpnlouny@dpnlouny.cz nejpozději do 20.11.2021
V případě potřeby nás můžete kontaktovat na telefonu: 778 520 813