https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Terez%C3%ADnsk%C3%A1+57%2C+Lovosice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.5105709;14.0762007;Terezínská 57, Lovosice 410 02, Česko operátor/operátorka chemické výroby | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

operátor/operátorka chemické výroby

Lovochemie, a.s.

Terezínská 57, Lovosice

Detail firmy

Anna Šímová
416 562 219

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 22 700,- Kč

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandardní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* organizování a provádění práce posunu na vlečce
* obsluha výhybek
* sestavování vlakových soustav
* úklid a drobná údržba kolejiště vlečky
* práce v nepřetržitém provozu
* Místo výkonu práce: Lovosice
POŽADUJEME:
* min. výuční list (železniční doprava, technické zaměření výhodou)
* praxe v drážním provozu
* zkoušky vedoucího posunu výhodou
* dobrá fyzická kondice
* zdravotní způsobilost pro samostatný vstup do kolejiště dle vyhlášky č. 101/1995 Sb., §2, odst. b), písm. 1
* ochota pracovat ve směnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
*13. mzda, odměny akcionáře
*Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní poj.
*Příspěvek na dojíždění
*Příspěvek na stravování
*Firemní cafeterie pro čerpání benefitů
*Bezúročné finanční zápůjčky
*5 týdnů dovolené
*Firemní akce pro zaměstnance
*Program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení
*Zvýhodněné pojistné produkty
*Slevové prodejní akce, MAKRO karta
*Prodej občerstvení v chemickém areálu
*Zázemí skupiny AGROFERT
*Pomoc zaměstnancům v nouzi
*Zvýhodněné mobilní tarify

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky denně od 8.00 -13.00 hod.