https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Krab%C4%8Dice&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.4053710;14.3013154; , 411 87, Česko šéfkuchař/kuchařka | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

šéfkuchař/kuchařka

Hana Coufalová
604 537 860

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 32 000,- Kč

Hledáme do naší kuchyně kuchaře, který rád vaří, baví jej rozvíjet své kuchařské dovednosti. Umí vést lidi, je mu vlastní férovost a poctivé řemeslo. Nebojí se nových výzev a chtěl by se podílet na kuchyni, která vaří pro naše rodiče.
Nabízíme prostředí moderní kuchyně s provozem vlastního Bistra, pružnou pracovní dobu, služební telefon, zajímavé finanční ohodnocení v manažerské pozici.
Požadujeme odborné vzdělání s maturitou (výučním listem), trestní bezúhonnost a zdravotní průkaz. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Výroba technologicky náročných teplých jídel, samostatná výroba jídel v souladu se závaznými výživovými normami.
Výroba a výdej běžných druhů teplých a studených jídel, moučníků nebo složitých jídel teplé a studené kuchyně.
Výroba polotovarů z předpracovaných surovin pro přípravu hlavních jídel.
Vedení kolektivu stravovacího provozu. Koordinace provozních činností, řízení výrobních procesů.

Zaměstnanecké výhody : 1 týden dovolené navíc, podnikové stravování, příspěvek FKSP

Životopisy zasílejte na e-mail: coufalova@diakoniekrabcice.cz, telefonicky nebo osobně od 8.00h. do 14.00h.